top of page

Poznajmy się

Działalność EMPIA koncentruje się na wspieraniu przedsiębiorstw w budowaniu przewagi rynkowej w oparciu o środki dotacyjne w szczególności powiązane z rozwijaniem działalności badawczo-rozwojowej, inwestycjami infrastrukturalnymi w oparciu o nowoczesne technologie, inwestycjami proekologicznymi i dywersyfikacją na nowe rynki. Również wspieramy przedsiębiorców w zakresie  instrumentów dotacyjnych pochodzących z krajowych źródeł finansowania projektów rozwojowych i inwestycji.

Obsługujemy firmy z sektora MŚP i duże przedsiębiorstwa oraz jednostki badawczo-rozwojowe i inne podmioty. Pomagamy w pozyskaniu dofinansowania we wszystkich kluczowych obszarach takich jak: dotacje zwrotne i bezzwrotne, komercjalizacja, własność intelektualna, ulgi podatkowe.

W pełni angażujemy się w projekty zlecane nam przez klientów, poznajemy wnikliwie specyficzne uwarunkowania biznesowe i rozwijamy projekt w oparciu o kreatywną pracę warsztatową. Wykonujemy swoją pracę rzetelnie i profesjonalnie, tak aby spełniła oczekiwania klientów w zakresie wysokiej jakości oraz bezpieczeństwa dla ich biznesu.

poprawione-przezroczyste_edited.png

Marcin Piasecki

General Manager

Oferta

Bezpłatnie skonsultuj swój projekt

1534.jpg
email.png
phone-call.png
information.png

Analiza projektu

Aplikowanie o dotacje

bottom of page