Firma
Witam, 
od ponad dwudziestu lat zajmuję się wspieraniem rozwoju innowacyjnych produktów i technologii, rozwijaniem projektów w  branżach technologicznych,  oraz pozyskiwaniem funduszy na realizację tych projektów. Pomagam rozwijać pomysły inwestycyjne, tak, aby pozyskiwać dla nich bezzwrotne fundusze i wspierać w efektywnym rozliczaniu przedsięwzięć (więcej informacji o mnie tutaj). 

W 2015 roku założyłem firmę doradczą EMPIA, która specjalizuje się w pozyskiwaniu dotacji i grantów z programów unijnych, w szczególności związanych z badaniami i rozwojem, inwestycjami infrastrukturalnymi i eko-inwestycjami,  pomagamy w pozyskaniu funduszy, które mogą  znacznie przyspieszyć rozwój firmy. Wiemy z praktyki co jest niezbędne do skutecznego aplikowania o fundusze unijne, przygotowujemy pełną dokumentację aplikacyjną dla danego konkursu unijnego, zawierającą wszystkie niezbędne dokumenty, takie jak: wniosek, biznesplan, studium wykonalności, analizę finansową i załączniki formalne, jak również skutecznie wspieramy wnioskodawcę w okresie realizacji projektu, tak, żeby sprawnie rozliczyć dotację z instytucją pośredniczącą.

Rozumiemy potrzeby firmy inwestującej w rozwój, jak również otoczenie w jakim ona działa, wiemy jak zasilić inwestycję bezzwrotnymi środkami pozyskanymi z funduszy europejskich. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, zawsze zaczynamy od potrzeb, wspólnie pomagamy rozwinąć pomysł, zweryfikować jego szanse, a następnie optymalnie dopasować do konkretnych programów/konkursów biorąc pod uwagę wszystkie uwarunkowania i korzyści jakie można osiągnąć, ale również wymagania, które muszą zostać spełnione, żeby projekt zrealizować i rozliczyć.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i  do współpracy!
 

pozdrawiam
Marcin Piasecki 
General Manager
mp@empia.pl