Mamy wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu dotacji i grantów z różnorodnych programów unijnych i krajowych, w szczególności związanych z badaniami i rozwojem, inwestycjami infrastrukturalnymi i eko-inwestycjami. Skutecznie pozyskujemy dotacje z funduszy Unii Europejskiej, które mogą  mogą znacznie przyspieszyć rozwój Twojej firmy. Jeżeli chcesz budować i rozwijać swój biznes, to wiemy czego potrzebujesz, skorzystaj z praktyki, doświadczenia, opracujemy dla Ciebie skuteczną dokumentację aplikacyjną zawierającą niezbędne dokumenty, takie jak: wniosek, biznesplan, studium wykonalności, montaż finansowy, itd; dzięki czemu będziesz mógł pozyskać dotacje, a następnie możemy pomóc Ci je optymalnie rozliczyć z instytucją pośredniczącą.

Rozumiemy Twoje potrzeby i otoczenie w jakim działasz oraz to, jak zasilić Twoją inwestycję bezzwrotnymi środkami pozyskanymi z funduszy europejskich. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, zawsze zaczynamy od Twoich potrzeb, wspólnie pomagamy rozwinąć pomysł, zweryfikować jego szanse, a następnie optymalnie dopasować do konkretnych programów/konkursów biorąc pod uwagę wszystkie uwarunkowania i korzyści jakie możesz osiągnąć, ale również wymagania, które muszą zostać spełnione, żeby projekt zrealizować i rozliczyć.

Osobiście od ponad dwudziestu lat zajmuję się rozwijaniem biznesów w  branżach technologicznych, pozyskiwaniem funduszy na realizację przedsięwzięć i rozwój innowacyjnych produktów oraz prowadzeniem złożonych projektów (więcej o mnie dowiesz się tutaj). Jeżeli chcesz rozwinąć firmę w oparciu o dotacje unijne, to jesteś w dobrym miejscu, masz pomysł, pomożemy Ci go rozwinąć i zrealizować, wypełnij ANKIETĘ i skorzystaj ze środków unijnych!

pozdrawiam
Marcin Piasecki 
General Manager